Domowe testy na wykrywanie dopalaczy w organizmie powstały z myślą o rodzicach mających pod swoją opieką dzieci i młodzież. Coraz częściej wykorzystywane są również przez pracodawców. Masz podejrzenie, że bliska Ci osoba lub pracownik zażywa środki psychoaktywne, ale nie masz stuprocentowej pewności? Zdecyduj się na zakup niezwykle szybkiego i prostego w obsłudze testu. Multitest jest szybką, wysokiej jakości immunoanalizą. Pozwala ustalić zażywane niebezpieczne substancje w różnych ilościach i o różnych składach. Dobre testy są wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów na terenie Unii Europejskiej i mają certyfikat jakości CE.

KUP TEST

Po zanurzeniu ich w próbce moczu zaczekaj około 5 minut. Jeśli w badanej próbce znajduje się wykrywana przez test substancja, na płytce obok kontrolnej linii pojawi się kolejna, bardzo wyraźna. Aby test pokazał wynik zgodny z prawdą, pamiętaj, aby przed przystąpieniem do jego wykonania szczegółowo zapoznać się z instrukcją.

Czy osoba badana może zafałszować wynik?

Zaobserwuj reakcję osoby badanej. Zwykle ktoś, kto zażywa dopalacze, się do tego nie przyznaje i raczej nie będzie zainteresowany przeprowadzeniem testu. Jeśli jednak przekonasz tę osobę do badania, może zrobić tak, aby wynik nie ujawnił zażywanych substancji. Zachowaj czujność i nie pozwól wprowadzić się w błąd. Osoba badana drugtestem na dopalacze może próbować na różne sposoby zafałszować wynik. Często jest to rozcieńczenie próbki moczu wodą lub wprowadzenie do niej innej substancji. Jeśli dojdzie do jakiejkolwiek ingerencji w próbkę moczu, wynik nie będzie wiarygodny mimo wysokiej jakości testu.
Testy wykrywają najpopularniejsze na rynku środki psychoaktywne, takie jak: mefedron (MEP), metadon (MTD), cathinon (CAT), Acetaminophen (ACE), tricylic antidepressants (TCA), metylenodioksypirowaleron (MDPV), oksykodon (OXY), syntetyczną marihuanę (K2).

Jaki wybrać test i gdzie się w niego zaopatrzyć?

Jednorazowe multitesty narkotykowe z moczu dostępne są dziś w każdej aptece, jednak nie wykrywają dopalaczy. Warto wiec wybrać testy, które wykrywają zarówno dopalacze, jak i najpopularniejsze na rynku narkotyki. Multitesty udostępniane przez firmę Temptavit mają prawie 100% dokładności oraz certyfikat jakości CE. W multitesty narkotykowe warto zaopatrzyć się w sposób szybki, wygodny i dyskretny (z dostawą do domu lub paczkomatu). Dlatego warto przeszukać internet. Znajdziesz sklepy dysponujące szeroką ofertą narkotestów. Oferują m.in. drugtesty kasetkowe z czterema paskami, zapakowane hermetycznie i z długim terminem przydatności. Proste w użyciu drugtesty na dopalacze wyposażone są w wewnętrzną kontrolę jakości, a także w obszerną instrukcję w języku polskim. Cieszą się bardzo pozytywną opinią wśród kupujących.

Wygodne multitesty na dopalacze – cena

Multitesty są wygodne, szybkie w przeprowadzeniu, a do tego mają szczegółowe ulotki. Dowiesz się z nich, co to są dopalacze, o wszelkich zagrożeniach oraz skutkach ich zażywania. Krok po kroku także będzie opisany proces przeprowadzania testu. Ceny narkotestów nie są wygórowane, wahają się od 10 do 35 złotych. To nie jest zbyt wysoka cena, biorąc pod uwagę dobro Twoich bliskich i ich skuteczność wykrywania. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie bój się zadawać pytań.