Samodzielnie zaprojektowane etui na smartfon może być świetnym prezentem dla kogoś bliskiego lub też sposobem na podkreślenie swojej indywidualności. Zastanawiasz się jak zaprojektować etui na telefon? Wbrew pozorom nie jest to skomplikowany proces i bez większych problemów będziesz w stanie samodzielnie stworzyć wzór na etui do iPhone 7 lub dowolny inny model telefonu.

Etui na telefon jak zaprojektować – instrukcja krok po kroku

Jeżeli zastanawiasz się, jak zaprojektować etui na smartfona, to koniecznie przeczytaj poniższą instrukcję. Dowiesz się z niej, w jaki sposób możesz umieścić wybrany przez Ciebie wzór na obudowie do telefonu. Projektując case, pamiętaj o tym, żeby uwzględnić to, na jaki model telefonu ma pasować Twój projekt. W przeciwnym wypadku może się okazać, że zamówione etui nie pasuje do Twojego smartfona. Nie przedłużając, oto instrukcja krok po kroku, jak zaprojektować etui na telefon! 

1. Znajdź odpowiedni kreator

Zanim rozpoczniesz projektowanie Twojego etui do iPhone 7 lub do dowolnego innego modelu telefonu, musisz znaleźć odpowiedni kreator, który umożliwi Ci stworzenie projektu. W Internecie znajdziesz mnóstwo różnych stron, umożliwiających stworzenie własnego projektu. Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z konkretnego kreatora, porównaj kilka ofert. Dzięki temu będziesz mógł świadomie podjąć decyzję odnośnie tego, z jakiego serwisu chcesz skorzystać.

2. Zaznacz swój model smartfona

Zanim zaczniesz się zastanawiać, jaki wzór chcesz umieścić na Twoim nowym etui, musisz określić, na jaki model telefonu będziesz projektować swoją obudowę. Dzięki temu, podczas projektowania Twojego etui, wybrany przez Ciebie wzór będzie miał odpowiedni rozmiar, perfekcyjnie dopasowany do rozmiaru Twojego smartfona.

3. Wybierz rodzaj etui

Etui na telefon jak zaprojektować swoją wymarzoną obudowę? Zacznij od określenia, jaki case chcesz kupić. Czy ma to być etui wykonane z plastiku, czy może z miękkiego, elastycznego silikonu? Kiedy już określisz, jaka obudowa cię interesuje, możesz przejść do faktycznego projektowania.

4. Wybierz zdjęcie/wzór

Większość kreatorów pozwala na wgranie wybranego przez Ciebie zdjęcia o odpowiedniej rozdzielczości, a następnie dopasowanie go do wielkości obudowy, którą projektujesz. Jak zaprojektować etui na smartfona, jeżeli nie chce się używać zdjęcia? Kreatory często pozwalają na tworzenie kolaży z różnych zdjęć lub też na wgranie własnego projektu, np. w postaci samodzielnie wykonanej grafiki. Co więcej, w wielu przypadkach istnieje możliwość dodania np. samodzielnie wymyślonego tekstu lub gotowych wzorów.

5. Zamów swoje nowe, samodzielnie zaprojektowane etui!

Gratulację, teraz już wiesz, jak zaprojektować etui na telefon! Ostatnim krokiem, pozwalającym na cieszenie się Twoim nowym case’em, będzie sfinalizowanie zamówienia. Proces zamawiania spersonalizowanego etui do iPhone 7 lub innego modelu telefonu wygląda tak samo, jak kupowanie innych produktów, dostępnych w sklepach internetowych. Wystarczy, że wybierzesz metodę dostawy, podasz adres, na który ma zostać wysłane Twoje zamówienie, a następnie dokonasz płatności. I gotowe!

Personalizowane etui – świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Teraz wiesz już, jak zaprojektować etui na smartfona. Taka spersonalizowana obudowa, wykonana według Twojego projektu, może być świetnym upominkiem dla bliskiej Ci osoby. Możesz też zamówić dwie obudowy i jedną zostawić sobie, a drugą podarować np. przyjaciółce. Taki gadżet z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Ładny, dobrej jakości case to prezent nie tylko estetyczny, ale też praktyczny. Etui na telefon jak zaprojektować – teraz już dokładnie wiesz, w jaki sposób możesz zamówić wyjątkową, unikalną obudowę! Zamawiając swój projekt zwróć uwagę na to, żeby etui, na którym zostanie umieszczony Twój wzór, było dobrej jakości. W przeciwnym wypadku może się okazać, że nadruk będzie nietrwały, a dodatkowo, case nie będzie prawidłowo pełnił swojej funkcji, przez co telefon będzie narażony na uszkodzenia.